top of page
zw3dlogo.png

ZW3D, kendi geliştirdiği 3B Geometrik Modelleme Çekirdeği tarafından desteklenen entegre bir 3B CAD/CAM çözümüdür. Tüm ürün geliştirme süreci için tasarlanmıştır ve katı yüzey hibrit modelleme, katı olmayan kalıp ayırma ve 2 eksenden 5 eksene kadar akıllı CNC işleme stratejileri için en hızlı çekirdeğe sahiptir.ZW3D'nin Eşsiz Özellikleri:

1- Hepsi Bir Arada 3D CAD/CAM Çözümü ZW3D ile entegre sistemi, 3D verileri ve geçişini yönetmeyi kolaylaştırır.

2- Eşsiz katı yüzey hibrit modelleme, benzersiz katı yüzey hibrit modelleme teknolojisi, katı ve yüzey özellikleri arasındaki sınırları ortadan kaldırarak 3B tasarım fikirlerinizi ortaya çıkarabilir. Tasarımcılara daha fazla yaratıcılık ve fırsat sağlar.

3-Mükemmel olmayan katı unsurlara dayalı kalıplar tasarlayabilir ve her zamankinden daha hızlı maça ve boşluk oluşturabilirsiniz. Model iyileştirmeyi atlamak, maliyet değerlendirmesinden imalata kadar tüm kalıp üretim sürecini kısaltacaktır.

4-Akıllı Ve patentli QuickMill teknolojisi, eşit kesme yükleriyle kaba talaş işleme takım yolları oluşturur. Takım ömrünü uzatmak, takım maliyetini azaltmak ve işleme verimliliğini artırmak için Gelişmiş İlerleme Hızı Kontrolü işlevini kullanarak ilerleme hızını otomatik olarak ayarlar.

5-Öğrenmesi ve Kullanması Kolay ZW3D, hızlı yazılım uygulaması sağlar ve MS Office stili, açık ve sezgisel kullanıcı arayüzü, Göster-Anlat, öğretici videolar, bilgi tabanı ve profesyonel bir destek ekibi ile öğrenme zamanını kısaltır.

bottom of page